Dinkelsbühl 2026 Întâlnirea sașilor din Germania. La această întâlnire au participat și sași din Elveția și Canada... Interesat și foarte frumoasă a fost parada costumelor populare... Și orășelul este foarte frumos. Eu l-am văzut ca pe un muzeu în are liber, cu case vechi și o biserică impresionantă... Dacă ar fi fost o altă zi (cu mai puțini oameni) as fi făcut poze fiecărei clădiri... Merită vizitat ❤️
Trimite mesajÎnapoiNu poți trimite un mesaj fără conținut!Nu este permisă folosirea de cod HTML in mesaje.Mesajul nu a fost trimis din motive de securitate. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.roMesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.roMesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Ati trimis prea multe mesaje in ultimul timp.A apărut o eroare în timpul trimiterii mesajului. Vă rog încercați din nou.Mesajul a fost trimis.