60382 poze · 2023 vizite
Albume

membru din 13 iulie 2015

xCIO-09

In avion dupa lungi certuri cu Lily pentru ca trebuiau sa stea in coloana doi; cate doi si sa faca juraminte de cercetasi in fata intregii lumi:
In avion dupa lungi certuri cu Lily pentru ca trebuiau sa stea in coloana doi
STITI CARE ESTE PROBLEMA ? NOI AM SCAPAT ABIA ACU DE SCOALA ...; SI SE PARE CA A VENIT POTERA PESTE NOI CU ARMATA SI VREA SA NE CONTROLEZE..DA DEFAPT TU ESTI MAI REA DECAT AIA....
STITI CARE ESTE PROBLEMA ? NOI AM SCAPAT ABIA ACU DE SCOALA ...
SA ITI FIE RUSINE , NU SUNT ASA DE AUTORITARA...; EU DOAR INCERC SA AM GRIJA DE VOI , NERECUNOSCATORI CE SUNTETI..*se uita la Taehyung care se juca pe telefon* TU TAEHYUNG CE FACI ?
SA ITI FIE RUSINE , NU SUNT ASA DE AUTORITARA...
Nimic...* ascunde telefonul in buzunarul tau de la geaca*; nimic Lily draga...ti se pare , Madda se juca pe telefon.
Nimic...* ascunde telefonul in buzunarul tau de la geaca*
DA  ACU DE CE DAI VINA PE MINE ????; Nu esti tu cel care te-ai pierdut in aeroport adineori din cauza ca te jucai pe telefon ?
DA ACU DE CE DAI VINA PE MINE ????
Eu....eu doar cautam baia..si aeroportul e mare..e normal sa ma pierd..
Eu....eu doar cautam baia..si aeroportul e mare..e normal sa ma pierd..
Idiotule..
Idiotule..
Pft ..idioata..
Pft ..idioata..
1...2...3..4..5..6.....7 cu mine....ar trebui sa fim 9...* numara din nou*; SEUNGHOON ...AM PIERDUT DOI COPII..
1...2...3..4..5..6.....7 cu mine....ar trebui sa fim 9...* numara din nou*

Comentarii album • 6
sistars 28 ianuarie 2017  
ce-mi place personaju lui seunhoon XD ce fain e episodul asta;o sehun e extra cadeobice=))))))))))))) e super tare :o abia astept sa vad ce a mai fi cu tine si kookie si ce va urma la noi in honolulu;o
VREAU NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT <3 <3 <3 <3 <3 <3
Raportează
sistars 28 ianuarie 2017  
duamnie........SEUNGHOON CUM SA ZICI AIA DESPRE SORA MEA NESIMTITULE:( =))))))))))))))))) totusi o fo amuzant:'(
Raportează
sistars 28 ianuarie 2017  
ioi mor uite zici ca eu si tae suntem doi parinti si ne certam pe care copil e mai destept...........=))))))))))))))
Raportează
sistars 28 ianuarie 2017  
si ce prost e seunghoon mor o.o =))))))))))))))))))
Raportează
sistars 28 ianuarie 2017  
ce jite sunteti maaa....... si ce jite suntem va pierdem...
Raportează
sistars 28 ianuarie 2017  
doamne mor eu cum te banuiesc repede pe tine=)))))))))))))))
Raportează
Trimite mesaj Înapoi Nu poți trimite un mesaj fără conținut! Nu este permisă folosirea de cod HTML in mesaje. Mesajul nu a fost trimis din motive de securitate. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Ati trimis prea multe mesaje in ultimul timp. A apărut o eroare în timpul trimiterii mesajului. Vă rog încercați din nou. Mesajul a fost trimis.