Albume
membru din 18 septembrie 2010
sasku si sasu s-au intalnit in curtea scolii dupa ore: hey sasuke ce mai faci?
buna saku bn u?
bine stateam si yo...pe aici stii tu.
ce ai zice daca am iesi pe undeva? e vineri asa k nu ai teme pentru maine. ce zici. nu mai ai nici o
eu......pai....sigur ca as accepta sasuke
nu pot sa cred ca ies cu sasuke uchiha la o intalnire!!!
bine deci ne vedem la ora 18:30. te i-au eu de acasa bine?
ok.....dar unde mergem?
e o surpriza. eu ma duc ne mai vedem,paaa
sakura isi lua larevedere de sasuke si se aseza sub un copac din curtea scolii cand a aparut hinata,
hey saku. ce faci?
bine. am o veste super ma intalnesc cu sasuke....ma invitat diseara.
Trimite mesaj
Înapoi
Nu poți trimite un mesaj fără conținut!
Nu este permisă folosirea de cod HTML in mesaje.
Mesajul nu a fost trimis din motive de securitate. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro
Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro
Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Ati trimis prea multe mesaje in ultimul timp.
A apărut o eroare în timpul trimiterii mesajului. Vă rog încercați din nou.
Mesajul a fost trimis.