Albume
membru din 30 august 2010
Buna!Sunt TenTen si va voi zice cum a avut loc intalnirea sakurei cu Sasuke.
Salut!Eu sunt Naruto Uzumaki si va voi corecta greselile lui TenTen.
Ai grija cum vorbesti Uzumaki despre prietena mea.
KISS
Terminati cu pupatul.Ii faceti sa vomita pe ceilalti.
Intr-o zi frumoasa in Konoha...
Dupa ultima ora la academie toti elevii pleaca acasa...
Sasuke:Sakura,Sakura,stai putin!
Sakura:Ce este Sasuke?
Sasuke:Pai...ma intrebam...daca n-ai vrea sa mergi cu mine la...
La...o intalnire?
Da.Ce zici daca te i-au la 7?
Trimite mesaj
Înapoi
Nu poți trimite un mesaj fără conținut!
Nu este permisă folosirea de cod HTML in mesaje.
Mesajul nu a fost trimis din motive de securitate. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro
Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro
Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Ati trimis prea multe mesaje in ultimul timp.
A apărut o eroare în timpul trimiterii mesajului. Vă rog încercați din nou.
Mesajul a fost trimis.