Albume
membru din 14 martie 2020
Wooooow, nu-mi vine să cred ce tocmai am făcut și unde mă aflu!!!!
De ce am o inimioară la poză, poate să-mi dea lumea like sau ceva???
Dmne deci de când n-am mai add o poză pe Sun și de când n-am mai editat poze....
Parcă e prea mult dacă pun și scotch ul ăla....????
Oooo, am o vizită, pls dacă mă cunoști msg me.. ;) ;). Dacă nu, nu te speria...
Miruna ce facem noi aici?... :)=)))
Dmne deci mor de râs =)))))) Nush, cred că nu mai e nici drq.... dar eu mă distrez :))))) E -cl.
Ești nebună, fato... nu m-aș fi gândit că o să mai editez vreodată... :) DAA AM VĂZUT=))))
Mi se pare amuzant că scrii cum o făceai înainte =))))) Lasă editatul, că o sa ai bandă în 2020!!!!!
Da chiar... nu știu dacă e de bine sau de rău :)=))) Ce bandă mă nu vezi că e pustiu p aci :)
Am obs că suntem doar noi și porumbeii voiajori... Lasă poate mai fac rost de lume.... App -cl.
Am văzut... eu nici acum nu înțeleg dc naiba ai vinde porumbei pe site-ul ăsta :) -
Trimite mesaj
Înapoi
Nu poți trimite un mesaj fără conținut!
Nu este permisă folosirea de cod HTML in mesaje.
Mesajul nu a fost trimis din motive de securitate. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro
Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro
Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Ati trimis prea multe mesaje in ultimul timp.
A apărut o eroare în timpul trimiterii mesajului. Vă rog încercați din nou.
Mesajul a fost trimis.