3846 poze · 140928 vizite
Albume
membru din 2 august 2010
queen sulphur 7.12.11
9.12.11
ismene dereglate mintal:))
27.12.11
27.12.11
27.12.11 ismene normale
5.01.12
Trimite mesaj
Înapoi
Nu poți trimite un mesaj fără conținut!
Nu este permisă folosirea de cod HTML in mesaje.
Mesajul nu a fost trimis din motive de securitate. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro
Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro
Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Ati trimis prea multe mesaje in ultimul timp.
A apărut o eroare în timpul trimiterii mesajului. Vă rog încercați din nou.
Mesajul a fost trimis.
Am platit ptr. galbena si am primit jumatatea lu' 5.
Poti sa-mi scri cum sa procedez sa infloreasca?
Multumesc frumos!
Pupici!
Mii de pupici.
Multumesc din suflet !
Multi pupici!
..imi pare rau de teapa..si mie mi-ar fi placut sa vad cum arata cele galbene...
Abia astept sa creasca si a mea si sa infloreasca..cred ca mai am 1-2 ani de asteptat..pana atunci ma uit la ale tale