788 poze · 94732 vizite

expo Salamanca 2012

IMG_6124
IMG_6124
IMG_6132
IMG_6132
IMG_5828
IMG_5828
IMG_5844
IMG_5844
IMG_5817
IMG_5817
IMG_5501
IMG_5501
IMG_5809
IMG_5809
IMG_5439
IMG_5439
IMG_5436
IMG_5436
IMG_5413
IMG_5413
IMG_5440
IMG_5440
IMG_5808
IMG_5808

Comentarii album • 11
GALATENI12 15 aprilie 2013  
tare expozitia si pasarile pe masura!!!
Raportează
popan 16 ianuarie 2013  
te felicit penru prezentarea excelenta a porumbeilor romanesti in spania regret ca din motive obiective n-am putut prezenta si eu porumbeiLa multi ani si succes!!
Raportează
bundu 12 decembrie 2012  
l-am revazut pe senior Martinez la Leipzig si am si vorbit cu el si cu tine telefonic. Te salut
Raportează
vasy007 7 decembrie 2012  
frumoase poze!
Raportează
ucas 7 decembrie 2012  
exemplare deosebite!
Raportează
mihaita 4 decembrie 2012  
ce sa zic cred ca i-ar sta bine intr-o expozitie..multa bafta!
Raportează
iosifvarga 5 decembrie 2012  
i-ar sta de minune
Raportează
bundu 3 decembrie 2012  
l-am revazut pe presedinte, dar tu erai fotograful, nu ??in rest subscriu celor comentate de Dieter si..........felicitari
Raportează
dieter 2 decembrie 2012  
Frumoasa prezentare a raselor romanesti ! Astept sa vad ce si cum se prezinta la Leipzig intr-o saptamana !
Raportează
alexxxxxx21 2 decembrie 2012  
Felicitari pentru exponatele cu "iz" romanesc...
Pare o expozitie foarte reusita!Felicitari pentru porumbeii dvs,sunt adevarate bibelouri !
Raportează
iosifvarga 2 decembrie 2012  
multumesc
Raportează
Trimite mesaj Înapoi Nu poți trimite un mesaj fără conținut! Nu este permisă folosirea de cod HTML in mesaje. Mesajul nu a fost trimis din motive de securitate. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Ati trimis prea multe mesaje in ultimul timp. A apărut o eroare în timpul trimiterii mesajului. Vă rog încercați din nou. Mesajul a fost trimis.