2192 poze · 137054 vizite
Albume
membru din 1 februarie 2013
047
046
016
015
001
041
039
040
040
Către: ioanapopa66
Mesaj:
Trimite mesaj
Înapoi
Nu poți trimite un mesaj fără conținut!
Nu este permisă folosirea de cod HTML in mesaje.
Mesajul nu a fost trimis din motive de securitate. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro
Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro
Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Ati trimis prea multe mesaje in ultimul timp.
A apărut o eroare în timpul trimiterii mesajului. Vă rog încercați din nou.
Mesajul a fost trimis.
Cum va descurcati cu bananierii peste iarna, am inteles ca ati si pierdut ,pot sa stiu cauza?
Din cite am citit pe net ,bananierii nu rezista peste iarna nici cu protectie in zona noastra. Eu i-am scos din pamint si i-am dus in beci, iar la primavara ii replantez.
Inseamna ca la anul o luati de la inceput cu cresterea lor, practic de la zero, in schimb bananierii mei vor continua vegetatia si acum in timpul iernii, iar la primavara cind ii scot din nou in natura vor avea o explozie.