3441 poze · 230911 vizite
Albume
membru din 5 decembrie 2009
DSCF0387
DSCF0389
DSCF0391
DSCF0393
DSCF0394
DSCF0395
DSCF0396
DSCF0400
DSCF0403
DSCF0404
DSCF0405
DSCF0406
Trimite mesaj
Înapoi
Nu poți trimite un mesaj fără conținut!
Nu este permisă folosirea de cod HTML in mesaje.
Mesajul nu a fost trimis din motive de securitate. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro
Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro
Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Ati trimis prea multe mesaje in ultimul timp.
A apărut o eroare în timpul trimiterii mesajului. Vă rog încercați din nou.
Mesajul a fost trimis.
In legatura cu plantele de apa,ele se numesc,Pistia Stratiotes sau salata de apa mai pe intelesul nostru, azolla Caroliana sau feriga de apa si Fichornia Crassipes adica zambila de apa. Eu le cumpar din Ungaria .La 90 de km de vama este un sat Nagykallo ,unde gasesti tot ce doresti,plante ,arbori,flori ,conifere cum nu ai vazut.Iti trebuie vreo 4 ore ca sa vezi totul. Eu locuiesc in Satu Mare la 10 km de granita,asa ca se renteaza sa fac cumparaturi de acolo.In fiecare an ,in luna mai merg dupa plante de apa.Ajunge sa cumperi cateva bucati ,ca ele se inmultesc prin atingere ,si intr-o luna ,doua ai prea multe.In schimb curata apa ,arata foarte frumos si limpede.Pestii ii lasam pe iarna afara ,fiinca iazul e adanc,raman jos si nu patesc nimic. Mersi de comentarii,tinem legatura.