3441 poze · 230909 vizite

Papa bun

DSCF9559
DSCF9559
DSCF9553
DSCF9553
DSCF9562
DSCF9562
DSCF9552
DSCF9552
DSCF9563
DSCF9563
DSCF9551
DSCF9551
DSCF9657
DSCF9657
DSCF9645
DSCF9645
DSCF9655
DSCF9655
DSCF9662
DSCF9662
DSCF9649
DSCF9649
DSCF9676
DSCF9676

Comentarii album • 19
mara94 16 aprilie 2013  
ce papa bun ai tu ptr ei aici?
Raportează
puffy80 5 iunie 2012  
Asa arata amestecul final, ca in ultimele poze?
Raportează
flytitus 5 iunie 2012  
Cel de care spui, este amestecul pe care il are Echinocereusul pulchellus din aceasta imagine >>> flytitus.sunphoto.ro/CACTUSI_SI_FLORI/44800344
Mai sunt si alte plante care beneficiaza de acest tip de amestec.
Raportează
gregorio 5 iunie 2012  
Vreau si eu...
Raportează
flytitus 5 iunie 2012  
Te cred ...
Raportează
Meddy 5 iunie 2012  
interesant!!
Raportează
norela 4 iunie 2012  
bun''papa''...asa ceva le-am dat si eu la ai mei..
Raportează
Odette 13 mai 2012  
Interesant meniu :) ! Dupa cum arata cactusii, le place !
Raportează
flytitus 13 mai 2012  
Da , asa este !
Raportează
ANDAMANUELA 11 aprilie 2012  
te rog nu ai vrea sa scrii si cum se numesc felurile principale:)))caci poate se gasesc si la noi si eu nu stiu.
Raportează
flytitus 24 aprilie 2012  
Ok ! O sa fac si asta ...candva ...
Adevarul este ca eu imi aleg rocile dupa fler ...Si nu am gresit >>> inca ...
Mai sunt si multe alte "ingrediente" pe care ,in viitorul apropiat ,le vreau in compozitie .
Raportează
ANDAMANUELA 24 aprilie 2012  
iti multumesc,o seara placuta.
Raportează
norela 11 aprilie 2012  
buna idee..chiar aveam nevoie de exemplificare,idei pentru substratul cactusilor..multumesc!
Raportează
flytitus 11 aprilie 2012  
Cu placere !
De abia acum am reusit sa fotografiez o parte din ingredientele folosite in amestecul teposilor .
Vor urma si alte mostre !
Raportează
norela 11 aprilie 2012  
Sunt in asteptare,am si eu o mica colectie de cactusi,incerc sa-mi mai maresc inca un pic colectia,am nevoie de sfaturi in ceeace priveste continutul substratului..
Raportează
andruta 10 aprilie 2012  
Ha, ha, ha.... La asta nu m-am gandit....
Raportează
flytitus 11 aprilie 2012  
: )))

Stiam ca titlul ales va induce in eroare ! De aceea l-am si ales !
Cactusilor le prieste de minune acest amestec !
Raportează
ANDAMANUELA 9 aprilie 2012  
super tare!eu chiar credeam ca a-ti gatit ceva.
Raportează
flytitus 11 aprilie 2012  
Ce gatesc eu >>> mananc , nu fotografiez !
Nu as putea sa fac fata la imaginile frumoase (cuprinse in albumele culinare ) postate de diferite gospodine de pe sunphoto !
Raportează
Trimite mesaj Înapoi Nu poți trimite un mesaj fără conținut! Nu este permisă folosirea de cod HTML in mesaje. Mesajul nu a fost trimis din motive de securitate. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Ati trimis prea multe mesaje in ultimul timp. A apărut o eroare în timpul trimiterii mesajului. Vă rog încercați din nou. Mesajul a fost trimis.