Albume
membru din 22 iulie 2010
Bruno!
La pozat!
In aer liber!
Astept sa plec la plimbare!
Offf,cit sa ma astept,hai mai repede mami!
Iam,iam,,,ce de bunatati imi pune....
Gata, o sa maninc tot,ca sunt catel cuminte!
La plimbare.
La plimbare!
Astept sa plec la plimbare!
O fii ceva bun prin cutia asta alba?
Nu plec de aici pina nu vad ce e inauntru!CLARRR....
Trimite mesaj
Înapoi
Nu poți trimite un mesaj fără conținut!
Nu este permisă folosirea de cod HTML in mesaje.
Mesajul nu a fost trimis din motive de securitate. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro
Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro
Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Ati trimis prea multe mesaje in ultimul timp.
A apărut o eroare în timpul trimiterii mesajului. Vă rog încercați din nou.
Mesajul a fost trimis.