6649 poze · 339633 vizite
Albume
membru din 17 iunie 2006
De ce astia au voie sa parcheze in intersectii?
nr 2
Seful lor
Un balbait
Trimite mesaj
Înapoi
Nu poți trimite un mesaj fără conținut!
Nu este permisă folosirea de cod HTML in mesaje.
Mesajul nu a fost trimis din motive de securitate. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro
Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro
Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Ati trimis prea multe mesaje in ultimul timp.
A apărut o eroare în timpul trimiterii mesajului. Vă rog încercați din nou.
Mesajul a fost trimis.
Lipsesc pozele cu "Politia Comunitara",frate,deci te rog daca ai rabdarea necesara sa-i fotografiezi... !