Albume
membru din 25 aprilie 2010
bina miley
buna Ashley
VI LA CUMPARATURI?
O sigur cum sa nu
eu mi-am cumparat rocha asta.Imi sta cool cu ea?
da Ashley! dar mie cum imi sta se potriveste acest costum auriu cu peruca
ba da miley . Da tu nu esti obosita
ba da sunt .o nu ghici maine am si concert la ora 4 noaptea si e ora 1 noaptea sa mergem acasa
bine. ok. hai sa mergem.
aratam super?
o!!! ba da!!!!!
Către: MileyCyrus18ani
Mesaj:
Trimite mesaj
Înapoi
Nu poți trimite un mesaj fără conținut!
Nu este permisă folosirea de cod HTML in mesaje.
Mesajul nu a fost trimis din motive de securitate. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro
Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro
Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Ati trimis prea multe mesaje in ultimul timp.
A apărut o eroare în timpul trimiterii mesajului. Vă rog încercați din nou.
Mesajul a fost trimis.